Helas porazil v odvetě Rádio Krokodýl 3:2 (2:0)

Včera se opět v bohunické hale od 19:30 střetl Helas s Rádiem Krokodýl. Před dvěma týdny Krokodýl porazil Helas jednoznačně 3:0. Zápas se hrál opět na 2x 25minut hrubého času a tentokrát Helas svému soupeři porážku oplatil výhrou 3:2. Helas nastoupil s jednou novou čtyřkou než minulý zápas a druhou čtyřku doplnil místo Hanuše  zkušený Aleš Vlach. V týmu Helasu chyběl brankář Šimon, Lacko, Sýkora, Šplíchal a Klimeš. Krokodýl se musel obejít bez Micy, Outraty a Matysky. V brance Helasu odchytal celý zápas Václav Večeřa a i díky němu Helas zvítezil.

HELAS - Rádio Krokodýl        3:2   (2:0)

Branky: Švihálek, Cupák D., Lerch  -  Nedělník, Kopecký.

Sestava HELASU: Večeřa - Havel, Lidmila, Ovčačík, Lerch - Cupák D., Vlach, Švihálek, Cupák V.

Sestava Krokodýlu: Kubíček (Kubica) - Brůna, Kopecký, Mareš, Procházka - Galia, Hrubý, Mužíček, Nedělník - Tachtadžis, Nosko, Veselovský, Michalec.

Hodnocení zápasu David Cupák: Dnes to byl úplně jiný zápas než před dvěma týdny. Byli jsme o hodně aktivnější při bránění a naším důrazem jsme v soubojích získávali spoustu míčů, a i díky tomu jsme se dostávali do velkých šancí. První poločas byl celý v naši režii, ale dali jsme pouze jen dvě branky. Druhý poločas soupeř promíchal sestavu a hra se trochu vyrovnala. S velkou porcí štěstí soupeř snížil na 3:1 a v závěrečné power-play na rozdíl jediné branky. Byl jsem spokojen s přístupem všech hráčů. Výborně nám dnes zachytal brankář Večeřa. V poli byli nejvíce vidět zkušený Pepa Havel a Kuba Lidmila.