KVALITNÍ A DRAMATICKÝ ZÁPAS V LITOMĚŘICÍCH ROZHODL PRVNÍ POLOČAS

FK ERA-PACK Chrudim - Nejzbach Vysoké Mýto 8:3 (2: GARDENLINE LITOMĚŘICE - RÁDIO KROKODÝL HELAS BRNO 1:1

Brno nastoupilo po reprezentační přestávce k důležitému zápasu, který měl rozhodnout jak vážně to Helas myslí s play off. Už na tréninku byl iniciátorem Pavel Outrata, aby hráči měli odvahu k větším cílům než jen přijet do Litoměřic odehrát zápas a vrátit se zpět a pokorou k tomuto cíli došli, když zrovna Pavel Outrata rozhodl o důležitém bodu po skvěle sehraném signálu z rohu už ve třinácté minutě. Teprve minutu před prvním poločasem soupeř vyrovnal po individuální akci. Hráči Helasu ještě několikrát ohrozili branku soupeře a v poslední minutě měli na nohou gólovou šanci jak Vítězslav Hrubý tak Vojtěch Cupák, ale ani tyto dva rychlé protiútoky na stavu utkání už nic nezměnili a Helas si odváží z Litoměřic velmi důležitý bod do play off.

13:26 Pavel OUTRATA - 0:1

Úvodní sestavy:

Radio Krokodýl Helas Brno: Šimon, Dang - D. Cupák (C), Outrata, Lerch, Hrubý, Lidmila, V. Cupák, Šarkózy, Mužík, Bobylev, Lacko.

Gardenline Litoměřice: Vavrek, Bartůněk - Taverna, Wenderson, Hrdý, Two, Filinger (C), Vagnao, Danilinho, Krok, Macháček, Sedláček, Tichý
Rozhodčí: Václav Vaněk, Dan Vodrážka.
Delegát: Miroslav Svědiroh.