Muži "B" nestačili na Tango 6:7 (2:3)

Velmi pěkné utkání a hlavně bohaté na góly viděli diváci  ve staré hale na Vodove. Obě mužstva byly doplněny hráči z  "A" mužstva, což bylo vidět na předvedené hře obou týmů. Od úvodního hvizdu, byli na míči více hráči domácího Tanga, ale Helas kontroval rychlými protiútoky. První poločas vyhrálo Tango, ale do druhého poločasu vlítl Helas s tím, že nemá co ztratit a výsledek otočil na 4:3 ve svůj prospěch. Ale Tango když potřebovalo, tak zabralo ve správnou chvíli a výsledek znovu otočilo na 7:4, Helas pak dvěma brankami stačil už jen výsledek upravit do příznivější podoby. A tak zasloužené vyhrálo Tango, ale diváci, kteří zavítali na tento zápas, určitě nelitovali.

Tango Brno B Yotiva Helas Brno B 7:6 (3:2) 50
Branky: Belej Michal 4, Chadzidis Dimostenis, Svoboda Milan, Slavík Jaroslav - Maša Martin, Cupák David, Kuldan František, Kolbaba Ondřej, Čoupek Jan, Lidmila Jakub; Rozhodčí: Slanina Tomáš (6), Vala Zdeněk (6); Delegát: Spišák Pavel; ŽK: Vencl Ondřej, Havel Jan- 0

Sestava HELASU: Večeřa - Maša "C", Kuldan, Lidmila, Kolbaba - Cupák, Dvořák, Čoupek, Klimeš.

Sestava Tanga: Bočánek, Kubíček - Havel Jan, Chadzidis, Vacula "C", Belej - Svoboda, Vlček, Vencl, Slavík.