Muži "B" porazili Kalábek "B" 10:6 (2:1)

Helas "B" - Kalábek "B"   10:6  (2:1)  Branky: 11´, 13´, 36´ a 39´ Lidmila, 22´ a 25´ Cupák, 23´ Čoupek, 26´ Kolbaba, 29´ Hanuš Lad., 30´ Svoboda - 27´, 31´ a 35´ Kalina, 32´ a 36´ Oravec, Hakl.

Zápas, který se hrál v sobotu v nové hale v Bohunicích od 21 hod., přinesl nudný první poločas a druhý se spoustou branek. Kalábek nastoupil s 6-ti hráči do pole a Helas s jedním hráčem navíc. Aktivněji začal Helas, když si vytvořil pár šancí, ale bez brankového vyjádření. První branka padla v 9.minutě po chybě Cupáka, kdy v rohu hřiště  ztratil míč a Kalina ho naservíroval před prázdnou branku Haklovi - 0:1. Hned o dvě minuty později Jakub Lidmila vyrovnal - 1:1. Poté opět Lidmila, po narážečce - 2:1. Obranu Helasu trápil především dlouhán Kalina, ale v prvním poločase se neprosadil.

Do druhého poločasu nastoupil velmi aktivně Helas a u Kalábka bylo vidět, že mu docházejí síly. Ve 22.minutě zvýšil vedení Cupák - 3:1. Hned o minutu později po ťukecu Čoupek - 4:1. V 25.minutě po kombinaci Čoupek, Lidmila a Cupák posledně jmenovaný - 5:1. O minutu později Kolbaba sám před brankařem - 6:1. Ve 27. minutě se trefil poprvé Kalina - 6:2. S rychlou odpovědí přišel Helas, když na zadní tyči doklepával do prázdné branky Ladislav Hanuš - 7:2. Následovala power-play Kalábka, ale Svoboda do prázdné - 8:2. Helas si myslel, že zápas  je vyhraný, ale Kalábek z power-play postupně snižoval, nejdříve Kalina v 31.minutě   - 8:3. Hned o minutu později Oravec doklepl do prázdné branky - 8:4. V 35.minutě Kalina mezi nohama hráčů - 8:5. A o minutu později po chybě v rozehrávce do prázdné Oravec - 8:6. V téže minutě odpověděl Lidmila - 9:6. A poslední branku utkání vstřelil opět Jakub Lidmila, ve 39.minutě patičkou na přední tyči - 10:6.

Sestava Helasu "B": Večeřa - Svoboda, Cupák "C", Hanuš Ladislav, Čoupek - Lidmila, Kolbaba, Ratiborský. NB: Velan.