NEJZBACH VYSOKÉ MÝTO - RÁDIO KROKODÝL HELAS BRNO 0:4 (0:3)

SEDMNÁCTILETÝ KLUK, KTERÝ DAL DVA GÓLY SE STAL HVĚZDOU ZÁPASU.

Zlomený malíček Ivana Šarkozyho se uzdravil a lékaři mu minulý týden řekli, že může naplno trénovat a nejen to měl i chuť vítězit, což ukázal už v osmé minutě, kdy po přímém kopu Ivana Lacka tečoval míč a dal tak Nejzbachu první gól. Vysoké Mýto začalo útočit, ale jen posunuli bránu střelou do břevna. Poté Jakub Lidmila vystihl přihrávku a trefil tyč, následně se míč odrazil od Gerčáka do vlastní sítě a Helas v 15. minutě vedl 2:0. Ani oddechový čas nepomohl hostům a v poslední minutě opět úřadoval Šarkozy, který prostřelil brankáře ve spolupráci s Bobylevem a poločas tak skončil 3:0

Helas měl v tomto zápase navrch a tak ve třicáté minutě opět skóroval Jakub Lidmila střelou z dálky po přihrávce Standy Lercha a zvýšil tak náskok na 4:0. Následně zápas začal být vyhecovaný a byli rozdány čtyři žluté karty, ale ani tahle provokace nezabrala a Nejzbach prohrál a Helas se vzdálil od sestupových pozic.