Rádio Krokodýl Helas Brno – SKP Ocel Třinec 6:2 (3:2)

RÁDIO KROKODÝL HELAS BRNO

HELAS  šel do boje, který měl jen jeden cíl vyhrát..

V téhle sezóně může každý tým Chance futsal ligy být ve finále a na druhou stranu nikdo nechce spadnout do sestupové skupiny. Tohle velmi dobře hráči Brna věděli. Trenér Marek Kopecký staví na třech pilířích, charakteru, týmovém duchu a soudržnosti, jen tak se můžeme posunout výš. David Cupák s Ivanem Lackem a novou posilou a srdcařem Pavlem Outratou to pochopili a rozjeli nevídanou show na place, ostatní se přidali a během deseti minut Helas vedl 3:0. V závěru poločasu jsme nastartovali soupeře individuálními chybami a do kabiny se šlo za stavu 3:2.

O poločase jsme si řekli základní věci, ale o gól Brno vedlo a do druhé půle jsme nastoupili s tím, že zápas vyhrajeme! Ani jeden tým nechtěl dostat rozhodující gól a tak se divák měl na co koukat. Napínavý zápas se rozhodl až dvě minuty před koncem třemi góly ve prospěch Rádia Krokodýl Helas Brno na konečných 6:2 a posunuli jsme se v tabulce na 8. místo. V šatně však byla i přesto ponurá nálada, kterou zvedl malý kluk od Pavla Outraty, který si přišel poslechnout vítězný pokřik a tak na závěr pod vedením brankáře Roberta Danga si hráči i s klukem zakřičeli:

Óo lejle - Bosa bosa bosa - Cigi cigi camba - Óo mama mama mama magmazel

Marek Kopecký: ,,Utkání po psychické stránce hrozně náročné. Vedeme 3:0, utkání máme pod kontrolou a ke konci utkání uděláme dvě hrubky, kdy kličkujeme před bránou a soupeři dovolíme se dostat na koně, druhý poločas nás soupeř naháněl a čekalo se kdo dá zlomový gól. Zápas jsme rozhodli až ke konci zápasu. Děkuji klukům za bojovnost a za to, že důležité tři body zůstali v Brně.´´