RÁDIO KROKODÝL HELAS BRNO - TANGO HODONÍN 3:1 (3:0)

TANGO PŘIJELO DOMŮ I S DIVÁKY, ALE ANI TO NEPOMOHLO FAVORITOVI A HELAS SLAVIL VÍTĚZSTVÍ.

Fanoušci Tanga se ozývali už dlouho před utkáním a nepochybovali o vítězství svého mužstva, hráči Tanga nechtěli zklamat své diváky a nastoupili na Brno v plné síle. To však Helasu vyhovovalo a ze zodpovědné obrany, kterou měli nalajnovanou a nikdo chybu neudělal, hned z prvního útoku Helas oslavuje, když Standa Lerch se nebál vystřelit z poloviny hřiště nebezpečnou střelu, která prošla mezi nohama brankáře a už ve druhé minutě jsme vedli 1:0.

Tahle akce nás zvedla a hra začala být jízdou Helasu, přesunuli jsme se do útoku a vyplatilo se, když Jakub Lidmila obešel protihráče a poslal míč na zadní tyč, kde byl připravený Vojtěch Cupák, který zakončil s přehledem do prázdné branky a v šesté minutě jsme vedli 2:0. Tohle byla nebezpečná situace pro Tango, vše investovalo do útoku a Hodonín začal být nebezpečný, v pravý čas si trenér Marek Kopecký vzal TIME OUT, aby uklidnil hru. Vznikla z toho parádní akce Vojtěcha Cupáka, který měl jiskru a dařilo se mu vše na co sáhl, tentokrát dokázal obejít dva protihráče a opět zakončil minutu před koncem druhého poločasu mezi nohy brankáře.

V druhém poločase snížil Buršík jako náhradní brankář na 3:1. Helas začal hrát power play, aby se nesklonil před Tangem a to se vyplatilo, udrželi jsme stav utkání i díky nové posile v brance David Šimon.

Zápas měl skvělou atmosféru a snad se divák nenudil ani u televize a tentokrát nás přijde povzbudit proti Chrudimi. Utkání je odložený, protože Chrudim hraje ligu mistrů, ale brzy se dovíte i tady termín zápasu.