Rozpis a výsledky zápasů

 

1. kolo
Pá, 09. 09. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 3 : 2 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Radotín onlajny.com  
Pá, 09. 09. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 3 : 13 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Stars onlajny.com  
Pá, 09. 09. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 6 : 2 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Eden onlajny.com
Pá, 09. 09. Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno 6 : 4 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Bohunice onlajny.com
Pá, 09. 09. FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 6 : 6 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa Teza Hodonín onlajny.com  
Pá, 09. 09. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 1 : 3 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim DM Vys. Mýto onlajny.com
2. kolo
Pá, 16. 09. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 2 : 2 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Chemik onlajny.com  
Pá, 16. 09. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 3 : 2 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Č. Lípa onlajny.com  
Pá, 16. 09. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 5 : 3 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Slavia Plzeň onlajny.com  
Pá, 16. 09. Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 5 : 2 Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno SH H.Králové onlajny.com  
Pá, 16. 09. FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 6 : 3 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 16. 09. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 2 : 2 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec Arena Sparta onlajny.com
 
3. kolo
Pá, 30. 09. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 6 : 4 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Stars onlajny.com  
Pá, 30. 09. Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno 6 : 10 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Vodova onlajny.com
Pá, 30. 09. FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 8 : 4 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové Teza Hodonín onlajny.com  
Pá, 30. 09. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 4 : 2 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň DM Vys. Mýto onlajny.com  
Pá, 30. 09. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 1 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa MSH Chrudim onlajny.com  
St, 05. 10. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 3 : 2 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Eden onlajny.com
4. kolo
Po, 03. 10. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 7 : 2 Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno Arena Sparta onlajny.com
Pá, 07. 10. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 1 : 0 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Chemik onlajny.com  
Pá, 07. 10. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 1 : 5 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 07. 10. Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 2 : 2 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH H.Králové onlajny.com  
Pá, 07. 10. FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 3 : 3 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Zruč n/S. onlajny.com  
Pá, 07. 10. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 2 : 4 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Stars onlajny.com
5. kolo
Pá, 14. 10. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 3 : 2 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Eden onlajny.com
Pá, 14. 10. Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno 6 : 2 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Vodova onlajny.com  
Pá, 14. 10. FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 4 : 0 AC Sparta Praha AC Sparta Praha Teza Hodonín onlajny.com  
Pá, 14. 10. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 2 : 1 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. DM Vys. Mýto onlajny.com  
Pá, 14. 10. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 6 : 4 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň MSH Č. Lípa onlajny.com  
Ne, 29. 01. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 6 : 2 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové MSH Chrudim onlajny.com
 
6. kolo
St, 19. 10. FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 0 : 1 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Zruč n/S. onlajny.com
Pá, 21. 10. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 5 : 8 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Chemik onlajny.com  
Pá, 21. 10. Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 2 : 2 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH H.Králové onlajny.com  
Pá, 21. 10. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 5 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto Arena Sparta onlajny.com
Pá, 21. 10. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 2 : 6 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Stars onlajny.com  
Ne, 23. 10. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 : 2 Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno SH Eden onlajny.com
7. kolo
Pá, 04. 11. Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno 5 : 7 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Vodova onlajny.com
Pá, 04. 11. FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 4 : 4 SK Slavia Praha SK Slavia Praha Teza Hodonín onlajny.com  
Pá, 04. 11. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 2 : 2 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec DM Vys. Mýto onlajny.com  
Pá, 04. 11. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 4 : 1 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Chrudim onlajny.com  
Pá, 04. 11. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 0 : 6 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. MSH Č. Lípa onlajny.com  
Pá, 04. 11. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 5 : 2 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Slavia Plzeň onlajny.com
 
8. kolo
Čt, 10. 11. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 8 : 1 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa Arena Sparta onlajny.com  
Pá, 11. 11. FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 7 : 0 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Zruč n/S. onlajny.com  
Pá, 11. 11. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 1 : 6 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Stars onlajny.com  
Pá, 11. 11. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 2 : 2 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Eden onlajny.com
Pá, 11. 11. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 8 : 1 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Chemik onlajny.com  
St, 16. 11. Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno 3 : 1 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Vodova onlajny.com
9. kolo
Pá, 18. 11. FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 2 : 4 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice Teza Hodonín onlajny.com  
Pá, 18. 11. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 0 : 4 Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno DM Vys. Mýto onlajny.com  
Pá, 18. 11. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 7 : 2 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Chrudim onlajny.com  
Pá, 18. 11. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 2 : 5 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec MSH Č. Lípa onlajny.com  
Pá, 18. 11. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 3 : 2 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 18. 11. Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 4 : 2 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH H.Králové onlajny.com
10. kolo
Pá, 25. 11. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 3 : 2 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Chemik onlajny.com  
Pá, 25. 11. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 3 : 4 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Stars onlajny.com  
Pá, 25. 11. FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 3 : 4 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto Teza Hodonín onlajny.com
Ne, 27. 11. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 6 : 3 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Eden onlajny.com  
Po, 12. 12. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 7 : 1 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové Arena Sparta onlajny.com  
Po, 23. 01. Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno 2 : 10 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Vodova onlajny.com
11. kolo
Pá, 02. 12. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 7 : 2 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice DM Vys. Mýto onlajny.com  
Pá, 02. 12. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 2 : 1 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín MSH Chrudim onlajny.com  
Pá, 02. 12. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 0 : 3 Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno MSH Č. Lípa onlajny.com  
Pá, 02. 12. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 2 : 2 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Lokomotiva onlajny.com
Pá, 02. 12. Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 2 : 6 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH H.Králové onlajny.com  
Pá, 02. 12. FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 4 : 2 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Zruč n/S. onlajny.com
 
12. kolo
St, 14. 12. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 6 : 2 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Chemik onlajny.com
Pá, 16. 12. FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 9 : 1 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Zruč n/S. onlajny.com  
Pá, 16. 12. Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 5 : 1 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH H.Králové onlajny.com  
Pá, 16. 12. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 5 : 1 Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno SH Lokomotiva onlajny.com  
Pá, 16. 12. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 3 : 1 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín MSH Č. Lípa onlajny.com  
Pá, 16. 12. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 5 : 1 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto MSH Chrudim onlajny.com
13. kolo
Pá, 06. 01. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 3 : 3 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice MSH Chrudim onlajny.com
Pá, 06. 01. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 1 : 6 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa DM Vys. Mýto onlajny.com  
Pá, 06. 01. FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 3 : 3 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň Teza Hodonín onlajny.com  
Pá, 06. 01. Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno 7 : 4 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Vodova onlajny.com  
So, 07. 01. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 4 : 7 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Eden onlajny.com
Čt, 02. 02. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 0 : 4 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Stars onlajny.com
14. kolo
Čt, 12. 01. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 4 : 0 SK Slavia Praha SK Slavia Praha Arena Sparta onlajny.com
Pá, 13. 01. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 1 : 1 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Chemik onlajny.com  
Pá, 13. 01. FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 7 : 4 Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno SH Zruč n/S. onlajny.com  
Pá, 13. 01. Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 4 : 7 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH H.Králové onlajny.com  
Pá, 13. 01. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 4 : 3 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Slavia Plzeň onlajny.com
Pá, 13. 01. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 1 : 9 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim MSH Č. Lípa onlajny.com
 
15. kolo
St, 18. 01. Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno 5 : 5 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH Vodova onlajny.com
Pá, 20. 01. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 3 : 2 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice MSH Č. Lípa onlajny.com  
Pá, 20. 01. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 2 : 0 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň MSH Chrudim onlajny.com  
Pá, 20. 01. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 3 : 1 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové DM Vys. Mýto onlajny.com  
Pá, 20. 01. FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 5 : 10 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. Teza Hodonín onlajny.com  
Pá, 20. 01. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 4 : 2 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Eden onlajny.com
 
16. kolo
Pá, 27. 01. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 3 : 2 SK Slavia Praha SK Slavia Praha SH Chemik onlajny.com  
Pá, 27. 01. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 1 : 3 Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno SH Stars onlajny.com  
Pá, 27. 01. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 3 : 2 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín Arena Sparta onlajny.com
Pá, 27. 01. FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 5 : 5 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Zruč n/S. onlajny.com  
Pá, 27. 01. Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 1 : 8 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH H.Králové onlajny.com  
Pá, 27. 01. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 4 : 2 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Lokomotiva onlajny.com
18. kolo
Pá, 17. 02. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 20:30 Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno SH Chemik  
Pá, 17. 02. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Stars    
Pá, 17. 02. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 20:30 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim Arena Sparta    
Pá, 17. 02. FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 20:30 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Zruč n/S.    
Pá, 17. 02. Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH H.Králové    
Ne, 19. 02. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 19:30 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Eden

 

19. kolo
Pá, 24. 02. Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 20:30 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH H.Králové    
Pá, 24. 02. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 20:00 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Lokomotiva  
Pá, 24. 02. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 20:30 AC Sparta Praha AC Sparta Praha MSH Č. Lípa    
Pá, 24. 02. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec MSH Chrudim    
Pá, 24. 02. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha DM Vys. Mýto    
Čt, 02. 03. FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 19:35 Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno Teza Hodonín  

 

20. kolo
Pá, 10. 03. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 20:30 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín SH Chemik    
Pá, 10. 03. Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno 19:30 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Vodova    
Pá, 10. 03. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 20:00 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Stars    
Pá, 10. 03. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 20:30 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň Arena Sparta    
Pá, 10. 03. FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 20:30 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Zruč n/S.    
Ne, 12. 03. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 19:30 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim SH Eden
 

 

21. kolo
Pá, 24. 03. FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. 20:00 Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice SH Zruč n/S.    
Pá, 24. 03. Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové 20:00 AC Sparta Praha AC Sparta Praha SH H.Králové    
Pá, 24. 03. SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň 20:00 SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec SH Slavia Plzeň    
Pá, 24. 03. Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa 20:00 SK Slavia Praha SK Slavia Praha MSH Č. Lípa    
Pá, 24. 03. FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim 20:00 Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno MSH Chrudim    
Pá, 24. 03. Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto 20:00 FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín DM Vys. Mýto  

 

22. kolo
Pá, 31. 03. Gardenline Litoměřice Gardenline Litoměřice 20:00 Nejzbach Vysoké Mýto Nejzbach Vysoké Mýto SH Chemik    
Pá, 31. 03. FC Tango Hodonín FC Tango Hodonín 20:00 FK ERA-PACK Chrudim FK ERA-PACK Chrudim Teza Hodonín    
Pá, 31. 03. Rádio Krokodýl Helas Brno Rádio Krokodýl Helas Brno 20:00 Démoni Česká Lípa Démoni Česká Lípa SH Vodova    
Pá, 31. 03. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 20:00 SK Interobal Plzeň SK Interobal Plzeň SH Eden    
Pá, 31. 03. SKP Ocel Třinec SKP Ocel Třinec 20:00 Mados Hradec Králové Mados Hradec Králové SH Stars    
Pá, 31. 03. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 20:00 FC Benago Zruč n. S. FC Benago Zruč n. S. SH Radotín