Výsledky juniorských soutěží - 2. turnaje

Kompletní výsledky druhých turnajů juniorských soutěží

Kompletní výsledky druhých turnajů juniorských soutěží

 HELASU SE DAŘÍ I V MLÁDEŽNICKÝCH KATEGORIÍCH - V sobotu a v neděli probíhaly druhé turnaje juniorských soutěží U-19 a U-17. Nabízíme vám výsledky všech odehraných utkání! Helasu se daří vítězit a rostou mu futsalisté mezi dorostenci, kterým se futsal líbí, protože jsou často v kontaktu s míčem..



 U-19 - VÝCHOD
sobota 3.12.2016 - SH KP Brno
Tango Brno - Amor Lazor Vyškov 4:0
Helas Brno - SKP Ocel Třinec 3:3
Tango Brno - SKP Ocel Třinec 4:4
Helas Brno - Amor Lazor Vyškov 4:0
neděle 4.12.2016 - MSH Chrudim
ERA-PACK Chrudim - Mados Hradec Králové 6:0
Nejzbach Vysoké Mýto - Gamaspol Jeseník 3:2
ERA-PACK Chrudim - Gamaspol Jeseník 4:1
Nejzbach Vysoké Mýto - Mados Hradec Králové 1:1
ERA-PACK Chrudim - Nejzbach Vysoké Mýto 2:1

 U-17 - VÝCHOD
sobota 3.12.2016 - SH KP Brno
Tango Hodonín - Amor Lazor Vyškov 6:1
Helas Brno - SKP Ocel Třinec 5:1
Tango Hodonín - SKP Ocel Třinec 4:1
Helas Brno - Amor Lazor Vyškov 5:0
neděle 4.12.2016 - MSH Chrudim
ERA-PACK Chrudim - Mados Hradec Králové 1:3
Nejzbach Vysoké Mýto - Gamaspol Jeseník 5:0
ERA-PACK Chrudim - Gamaspol Jeseník 8:2
Nejzbach Vysoké Mýto - Mados Hradec Králové 2:2
ERA-PACK Chrudim - Nejzbach Vysoké Mýto 2:1


U-19 - ZÁPAD
sobota 3.12.2016 - SH Slavia Praha
Slavia Praha - Démoni Česká Lípa 11:1
Sparta Praha - Combix Ústí n/L. 4:1
Slavia Praha - Combix Ústí n/L. 14:1
Sparta Praha - Démoni Česká Lípa 7:0
Slavia Praha - Sparta Praha 3:6
neděle 4.12.2016 - SH Neratovice
Interobal Plzeň - Baník Chomutov 3:5
Olympik Mělník - Benago Zruč n/S. 5:2
Olympik Mělník - Interobal Plzeň 3:2
Interobal Plzeň - Benago Zruč n/S. 4:4
Olympik Mělník - Baník Chomutov 6:2

U-17 - ZÁPAD
sobota 3.12.2016 - SH Slavia Praha
Slavia Praha - Démoni Česká Lípa 2:2
Sparta Praha - Combix Ústí n/L. 3:2
Slavia Praha - Combix Ústí n/L. 2:2
Sparta Praha - Démoni Česká Lípa 3:1
Slavia Praha - Sparta Praha 4:3
neděle 4.12.2016 - SH Neratovice
Interobal Plzeň - Baník Chomutov 5:2
Olympik Mělník - Benago Zruč n/S. 5:3
Olympik Mělník - Interobal Plzeň 2:2
Interobal Plzeň - Benago Zruč n/S. 10:1
Olympik Mělník - Baník Chomutov 3:9