Junioři Helasu porazili Hr. Králové, pardubický Torf nepřijel.

U-16: Hráči Helasu zvládli důležité utkání s Hradcem Králové a díky neúčasti pardubického Torfu se dostali na první místo před Chrudim, která má ovšem zápas k dobru. Poslední tři zápasy do konce základní části mají hráči Helasu na druhou Chrudim náskok jednoho bodu a na třetí Pardubice čtyři body a mají vše ve svých rukách, pokud ve středeční dohrávce s brněnským Tangem uspějí a získají všechny tři body můžou se už radovat z postupu do závěrečného play-off.

Helas Brno - Hr. Králové  7:2  (4:1)

ŽK: Růžička (HEL)

Branky Helasu: 3x Klein (na 1 Růžička, na 2 Krumpholc), 2x Kollarik (na 1 Žáček, na 2 Krumpholc), Pešta (Pavliš), Čermák (Pavliš).

Sestava Helasu: Fruhvirt - Žáček, Pešta, Kollarik, Pavliš - Růžička, Krumpholc, Lidmila "C", Klein - Čermák, Zatloukal.

 

U-18: Ve starší kategorii musel Helas uspět, aby si udržel naději na postup do play-off. Tento cíl hráči splnili a po kontumaci s Torfem a výhře nad Hradcem Králové 8:1 si udrželi postupovou naději. Více budeme vědět ve středu po dohrávce s brněnským Tangem, která hodně napoví o postupových ambicích obou klubů. Na postup si brousí zuby ještě Jeseník, Chrudim a Mýto, a situace je velmi vyrovnaná a budou rozhodovat maličkosti.

Helas Brno - Hr. Králové   8:1  (3:1)

ŽK: Veleba, Gryc (oba HEL)

Sestava Helasu: Dang (Fruhvirt) - Juříček, Veleba, Gryc, Skoumal "C" - Partl, Hruška, Skoupý, Dvořák - Bednář, Leasure, Šedrla, Musil.

Branky Helasu: 2x Dvořák (na obě Partl), 2x Partl (na 2 Hruška), Gryc (Veleba), Juříček, Skoumal (Bednář), Musil.