Už několikrát v této sezóně se ukázalo, že Benago není neporazitelný a s tím jsme k zápasu taky vstoupili, ale zápas byl plný emocí a vzájemné rivality, škoda jen že jsme nevyužili zajímavých šancí a nevstřelili první gól na místo Beleje, přesto jsme hráli vyrovnanou hru a dostali první gól až minutu před koncem prvního poločasu.

 Ve druhém poločase za stavu 3:0 jsme si vzali pět minut před koncem oddechový čas a začli hrát power - play. Závěr zápasu jsme už nezvládli emočně po několika nepískaných faulech a fackách. V úterý doma ve 20:30 nás čeká odveta, která všecko rozhodne, příjďte povzbudit svůj tým k vítězství.

 

Své si k utkání řekl i brněnský trenér Jan Loup: „Do sedmatřicáté minuty jsme byli vyrovnaným soupeřem. Myslím si, že jsme měli i více vyložených šancí. Benago mě svým přístupem hodně zklamalo. Takový hráč, mistr světa a Evropy Marcelo, pokazil finále Teplicím a loni i Benagu, a dnes znovu ukázal, že už není tak dobrým futsalistou. Dělá ze sebe kašpara. Vždy pro mě byl ikona, ale ztrapnil se.“

Na úterý zvažuje Loup speciální tah. „Horším týmem jsme nebyli a přemýšlím, že v úterý nasadíme na Marcela osobku z B-týmu,“ uzavřel brněnský kouč.