Muži "B" deklasovali Lazor Vyškov vysoko 13:2 (7:0)

Utkání, které se muselo líbit domácím fanouškům, ale ne už tolik hostujícím hráčům a jejim příznivcům, začalo v 21 hod. v nové hale v Bohunicích. Helas nastoupil s třemi hráči (Svoboda, Klimeš, Lidmila), kteří nastoupili v pátek proti Kunčicím. A byli hlavním hnacím motorem Helasu při tak vysoké výhře. Lazor si nevěděl rady s rotací a svěžím pohybem všech hráčů Helasu a do šancí se dostával pouze při brejcích 2na1 a 3na2, ale bez využití. První branku Lazor dal až ve 22. minutě po chybě brankáře domácích a druhou branku Lazor přidal na konci utkání při power-play Helasu do prázdné branky. Nejlepšími hráči zápasu byli bezpochyby Jakub Lidmila společně s Milanem Klimešem, kteří dohromady střelili víc jak polovinu všech branek celého utkání. Helas rozhodl o výhře už v prvním poločase, kdy stihl do té doby dát sedm branek a dokráčel tak k bezproblémové a jasné výhře 13:2.

 

Hodnocení zápasu Romana Pyrochty ("Hrocha"): Dneska musím kluky za výkon pochválit a poděkovat jim za vítězství, které jsme si zasloužili. Vyškov měl v sestavě řadu hráčů z divizního fotbalového celku Vyškova a tak jsme věděli, že je musím přehrát futsalovostí, což se nám povedlo a o výhře jsme rozhodli již v prvním poloče. Musím vyzdvyhnout výkon první čyřky, která dala 10 branek našeho týmu. Jsem i spokojen s nasazením a bojovností hráčů, ani jeden hráč nevypustil žádný souboj a přičinil se tak o vysoké vítězství našeho týmu.

 

Sestava Helasu "B": Kupka - Svoboda, Lidmila, Prokeš, Klimeš - Maša, Cupák "C", Čoupek, Ovčačík - Ratiborský, Kolbaba.

Trenér: Jan Loup.

 

Branky Helasu: 4x Lidmila, 4x Klimeš, 2x Svoboda, Prokeš, Cupák, Kolbaba.