PŘESTUP VÍTĚZSLAVA HRUBÉHO Z HELASU DO CHRUDIMI

Reprezentant Hrubý posílí chrudimský ERA-PACK!

Reprezentant Hrubý posílí chrudimský ERA-PACK!

Dva největší favorité ligové soutěže jako by si načasovali zveřejnění posil pro play-off na první den nového týdne. ERA-PACK Chrudim hlásí, že do jeho dresu míří hráč širšího kádru reprezentace Vítězslav Hrubý!

Pět kol před koncem základní části přivedlo chrudimské vedení do týmu dvanáctinásobného mistra další posilu. Tentokrát lovilo v českých vodách, z týmu Rádio Krokodýl Helas Brno přichází útočník Vítězslav Hrubý!
Dvaadvacetiletý futsalista z Chocně si v české nejvyšší soutěži vyzkouší své třetí angažmá. Po působení v Nejzbachu Vysoké Mýto od roku 2015 zvedá svými výkony výsledky a umístění brněnského Krokodýla, nyní ho čeká znovu posun výše. Hráč, který v letošním ročníku nastřílel třináct branek a sedm asistencí, dohraje ročník ve východočeské Chrudimi!
Vítězslav Hrubý přišel do kádru obhájce titulu díky zájmu trenéra Felipe Condeho, který si kvalit člena širšího kádru české reprezentace je dostatečně vědom. "Hrubý je mladý hráč, který mě svými výkon upoutal. Stále se potřebuje hodně učit, nicméně technicky je na tom hodně dobře. Nyní je potřeba, aby se rychle začlenil do týmu a učil se od zkušenějších," popsal nejčerstvější akvizici chrudimského výběru trenér Felipe Conde.
"Věřím, že zanedlouho se z něj stane skvělý futsalista, což záleží hlavně na jeho obětavosti. Právě proto se klub rozhodl přivést ho, nejen kvůli letošní sezóně, ale hlavně jako perspektivu do budoucna," dodal kouč ERA-PACKu.