Radio Krokodýl Helas Brno - Benago 6:10 (3:3)

 

 

ANI HATRICK OVČAČIKA NEPOMOHL K VÍTĚZSTVÍ BRNU... :-)

  Marek Kopecký trenér Helasu přišel s novou koncepcí, kterou si hráči osvojují. V letošní lize, která je velmi vyrovnaná mohlo i Brno jít se vztyčenou hlavou proti Benagu, ale možná právě prohra způsobila, že se hráči stmelili a vytvořili správnou partu, která jde do dalšího boje jenž Helas čeká v Praze se Spartou už v pondělí.

  Přestože proti Helasu nastoupil silný soupeř hráči z Brna si nehráli na futsalové hvězdy a hráli futsal, který umí a už v páté minutě ohrozil Vojta Cupák branku Benaga tyčkou. Následně Benago zvýšilo na hrozivých 2:0. Helas však dokázal zvednout hlavu a dokonce i vedl 3:2, poločas však skončil 3:3.

  Hra přes celé hřiště dlouhými pasy od Marka Konečného se vyplatila a Helas šel znovu do vedení 4:3. Hned po té Benagu vycházelo každé přečíslení a zvyšovalo svůj náskok, proto se Helas 12 minut před koncem rozhodl hrát power play, dal ještě dva góly, ale k vítězství to nepomohlo.

  Ovčačík ve kterém spí tygr futsalu dal tři góly, David Cupák od kterého se hráči učí profesionální futsal dal dva góly a Mužík, který si dal také gól má rezervy reprezentačního hráče, byli oporou mužstva. 

 Zraněný Havel, Hrubý, Sarkozy, Outrata a k tomu se přidala nemoc Lacka což je celá čtyřka na hřišti oslabují mužstvo, ale Rádio Krokodýl Helas Brno ví, že má zbraně v trenérech teď je musí použít v pondělí proti Spartě. 

 

CHCEME PORÁŽET SOUPEŘE S DIVÁKY - THE SHOW MUST GO ON TO THE PLAY - OF