V úterý večer našemu webu ceskyfutsal.cz Marek Kopecký potvrdil, že se z osobních důvodů rozhodl u ligového týmu Rádio Krokodýl Helas Brno skončit.

„Ze svých osobních důvodů jsem se rozhodl u Helasu ukončit angažmá, neměl jsem u klubu žádné závazky, nepodepsal jsem žádnou smlouvu. Práce v klubu nebyla podle mých představ a nebyl jsem spokojený. Chtěl jsem, aby tým fungoval na 100%, jako pracuji já a nebyla na to správná odezva. Rozhodnutí skončit jsem panu Loupovi oznámil po utkání s Chrudimí, nerozhodl výsledek, ale týmové nesrovnalosti po utkání,“ oznámil Marek Kopecký.

Kopecký zůstává nadále trenérem reprezentace ČR do 21 let. „U reprezentace U21 zůstávám, ale chci si odpočinout od ligového trénování a budu zvažovat zda se budu někde dál angažovat. Mám rodinu a chci se teď hlavně věnovat jí,“ dodává Kopecký.

K dalšímu utkání, které Rádio Krokodýl Helas Brno hraje v Třinci se vyjádřil již předseda klubu Jan Loup.

„Nevím, kdo pojede do Třince, ale jedeme tam s pokorou a zkusit bodovat. Proti Chrudimi jsme hráli v podstatě v sedmi lidech. Plus naskočili kluci z juniorky.“ řekl pro PR CHANCE futsal ligy předseda klubu Jan Loup.