U-16 si zajistila v derby s Tangem postup do FINAL FOUR. U-18 má vše ve svých rukách, aby napodobila své mladší kolegy.

U-16: Včera večer si zajistila U-16 vítězstvím 1:0 v derby s Tangem postup do FINAL FOUR, kam postoupila společně s chrudimským Era-packem. Vítězství trefil z velkého úhlu v 10´minutě prvního poločasu Pešta. Ve zbývajících posledních dvou zápasech se rozhodne o tom kdo půjde z prvního, a kdo z druhého místa. Lepší výchozí pozici má Era-pack, který má náskok na Helas dva body,

Helas Brno - Tango Brno   1:0  (1:0)

Branka: Pešta (Klein).    ŽK: Pavliš, Žáček (HEL).

Sestava Helasu: Fruhvirt - Pešta, Žáček, Kollarik, Pavliš - Krumpholc, Růžička, Lidmila "C", Klein - Čermák.

U-18: Helas ztracel před dohrávkou na druhé Tango pouhý jediný bod a pokud by Helas prohrál ,měl by už jen teoretickou šanci na postup. Ovšem svěřenci Radka Tomana dali do utkání úplně vše a zaslouženě porazili Tango 2:1. První branka padla z penalty, kterou s přehledem proměnil Juříček, navíc dostal červenou kartu Beránek. Druhou branku přidal výborně hrající Filip Leasure, který přehodil Martínka. Druhý poločas Tango přidalo, ale podařilo se mu už jen snížit na konečných 2:1. Poslední dvě kola budou jistě velmi zajímavá. Na prvním místě je společně Chrudim s Helasem se ziskem 27 bodů na třetím místě je s 25 body Tango. Karty jsou rozdány jasně, pokuď Helas i Chrudim poslední dvě kola zvládnou a oba zápasy vyhrají postoupí do FINAL FOUR.

Helas Brno - Tango Brno    2:1   (2:0)

Branky: Juříček (pen.), Leasure (Hruška) - Tachtadzis (Pollák).    ČK: Beránek (TAN).

Sestava Helasu: Dang (Fruhvirt) - Veleba, Gryc, Juříček, Skoumal "C" - Hruška, Leasure, Musil, Dvořák- Šedrla, Partl, Bednář, Sapík.