U-18: Junioři ve skupině herně nezklamali! Vypadli v osmifinále.

Dne 8.1.2012 se junioři Helasu zúčastnili turnaje v Jedovnicích, který byl pořádán divizním celkem Žabinských vlků.

Ve skupině se střetli postupně s týmem Lazoru Vyškov (divize E), Květnice Tišnov (2.CL-východ) a tým Mosambik (Krajský přebor). První zápas junioři zvládli nad očekávání výborně, vyhráli 4:0 a vykročili za postupem ze skupiny. Ve druhém utkání narazili na nejtěžšího soupeře, který je ve skupině čekal a to Květnice Tišnov, ve velmi vyrovnaném utkání nakonec uspěl Tišnov a to pouze jednobrankovým rozdílem 1:0. Situace ve skupině se vyvinula tak, že juniorům pro postup ze skupiny stačila v  posledním zápase s Mosambikem i remíza a to se stalo v poměru 0:0.

U-18 - Lazor Vyškov 4:0   Branky: Urbančok 2, Očačík, Hanuš L.

U-18 - Kětnice Tišnov 0:1

U-18 - Mosambik  0:0

Pořadí ve skupině: 1) Květnice Tišnov    bodů 6    2) U-18   bodů 4    3) Mosambik   bodů 4     4) Lazor Vyškov  bodů 3

Osmifinále:

U-18 - FC Slavoj  2:7  Branky U-18: Ovčačík, Cupák.

Do osmifinále postupovali junioři z druhé pozice a v tom narazili na tým FC Slavoj, za který nastoupili hráči jako Jaromír Grim (bývalý ligový hráč ve fotbale), či Tomáš Galia (dlouholetá opora Helasu Brno). Již od začátku utkání bylo vidět, že tým Slavoj má velké zkušenosti a rychle získal náskok dvou branek. Junioři Helasu odpadli, jak fyzicky, tak herně. Prohrávali spoustu osobních soubojů a skóre narostlo až do hrůzostrašného stavu 7:2!

Sestava Helasu: Herink - Hanuš L., Ratiborský, Dvořák, Hanuš M. - Ovčačík, Krška, Cupák, Urbančok - Mezník, Huňáček.

Junioři bohužel skončili už v osmifinále, ale zanechali dobrý futsalový dojem! Byla to pro ně dobrá příprava na příští týden, na nedělní pokračováni juniorské ligy, kde se střetnou s týmy Jeseníku a Vysokého Mýta.

Konečné pořadí turnaje: 1) Senior Brno  2) Amor Vyškov  3) Retro Brno  4) Agromeli Brno