ÚTOK HNED V ÚVODU SE HELASU NEVYDAŘIL

INTEROBAL PLZEŇ - RÁDIO KROKODÝL HELAS BRNO 5:1 (4:1)


V pátek jsme se definitivně pro letošní rok rozloučili s nejvyšší futsalovou soutěží. Plzeň však bude mít klidnější vstup do nového roku, ale Helas je stále na slibném sedmém místě.

 Helas vstoupil do zápasu s nekompromisním útokem a měl několik příležitostí hned v úvodu dát gól, ale v brance stál Kubíček a nebo se hráči Helasu trefovali vedle a stejné to bylo i s rozehrávkou  často jsme chybovali a toho soupeř využil a už v sedmé minutě vedl 1:0 nic se na hře nezměnilo a Brno dál útočilo a snažilo se držet míč a opět těžil soupeř a zvýšil na 2:0, ani tentokrát se naši nestáhli a ještě věřili ve vítězství, útok střídal útok a nakonec se tlak vyplatil a nenápadný Vojtěch Cupák po přihrávce Lidmili málem protrhl bodlem síť, snížili jsme na 2:1 a to bylo ze strany Rádia Krokodýl Helas Brno všechno. Máme tak o čem přemýšlet a stále nás ještě čeká hodně práce jak říká trenér Marek Kopecký. Alespoň Vojta gólem se tak stále drží na třetím místě v počtu střelených gólů v lize.

Přejeme všem fanouškům Hezké svátky a po novém roce Vás zveme  6.1.2017 v 19:30 na Vodovu kam přijede legenda futsalu trenér Michal Stříž se svým týmem Hradec Králové.