VÍTĚZSLAV HRUBÝ HRÁL PROTI TANGU V REPREZENTAČNÍ FORMĚ A JDE DÁL PŘÍŠTÍ ZÁPASY UŽ BUDE HRÁT ZA CHRUDIM..


        
VIDEO: Sestřihy zápasů 19. kola CHANCE futsal ligy

                     

TANGO HODONÍN - RÁDIO KROKODÝL HELAS BRNO 2:5 (0:1)

 Tohle Jihomoravské derby vyšlo lépe Helasu i když hned v první minutě utkání Tango kopalo penaltu po faulu na Chadzidise. V bráně vystřídal Šimona na tuhle akci skvělým způsobem 19 letý nadějný brankář Helasu Daniel Fruiwirt, který zneškodnil Levčíkovu střelu šajtlí. Následně se hrál vyrovnaný a opatrný zápas na obě strany, který se rozhodl až minutu před koncem prvního poločasu, Hrubý zavěsil pod břevno Lupačovy branky a jeho koncert na rozloučenou začal skvělou jízdou, kterou zopakoval i v druhém poločase, kdy David Cupák bojoval a vymýšlel až do konce, vyplatilo se přihrál Hrubému a ten s přehledem vsítil a oslavoval svou druhou branku. Opravdu skvělý závěr v Helasu Vítězslava Hrubého, který u nás končí a jde za svým cílem, opět se vrátit být platným hráčem v reprezentaci a posilou pro ERA PACK - CHRUDIM, celý tým mu přeje, aby to zvládl.

 Od třicáté minuty domácí hráli power play, ale to už byl pro Tango jen vabang, který jim nevyšel dostali jsme sice dva góly, ale tři branky jsme vstřelili, gól si dal i Šimon, který byl v bráně jistotou Helasu.


David Cupák (kapitán RK Helas Brno): "Chtěli jsme vyhrát a věděli jsme, že jde o důležitý zápas. Bylo to hodně o obranné fázi, kterou jsme odmakali a utkání jsme zvládli. Připravovali jsme se na zápas dva týdny a zaslouženě jsme zvítězili. Klukům patří velký dík, jak zápas odjezdili. Takto se hraje v lize o body. Věděli jsme, že Tango hraje výborně power play, protože mají zkušeného trenéra, ale domácím chyběl Belaník, který hodně střílí. Dostali jsme sice dva góly, ale tři jsme dali. Perfektní zápas odchytal David Šimon a korunoval to i gólem. Smekám před všemi hráči i realizačním týmem."


28:40 Vítězslav HRUBÝ - 0:2

VIDEO: Jediný gólový okamžik prvního poločasu v Hodoníně.